fidem iletişim WhatsApp Hemen İletişim   
fidem iletişim Telefonla Aramak İçin Tıklayın   

Müşteri Yorumları

“Elazığ’da kalite ve hizmetin buluştuğu tek adres.. Allah razı olsun çok ilgilendiler araba kiralama ihtiyacı duyarsanız kesinlikle gözünüz kapalı kiralayabilirsiniz”

Sinyal Records

müşteri

“İnşaat firmamız var Elazığ Ve Tunceli’de . Daha önce iki defa uzun süreli araç kiraladık . Çok memnun kaldık . Aldığımız araçla ilgili sıkıntı yaşadığımız bir an oldu . Hemen yenisini tedarik ettiler . Tunceli’ye kadar getirdiler aracı sağolsunlar. Aldığımız fiyatta çok uygundu . Bu fiyata bu şekil hizmet . Mükemmel ”

efe bayraktar

müşteri

“Arabalardan anlarım ayıptır söylemesi :) Kiraladığım araçta hiçbir sıkıntı göremedim ve çok rahat bir gezinti yaptım.”

yavuz güzel

müşteri

“Mükemmel hizmet . İstediğim her çeşit dizel benzinli manuel veya otomatik araca ulaşma imkanı sağlıyorum Speed Rent A Car sayesinde . Kesinlikle tavsiye ederim . Dürüst çalışma prensibine mevcut arkadaşlar . Elazığa uğrarsanız ve arabaya ihtiyacınız varsa tereddüt etmeden gidip gönül rahatlığıyla araç alabilirsiniz”

mehmet dural

müşteri

“MÜKEMMEL HİZMET HER TÜRLÜ ARAÇ SEÇENEĞİ VAR GÜNÜN 24 SAATİ ADAMLAR HİZMET VERİYORLAR.BEN UÇAK BİLETİ SATIŞI YAPIYORUM YÖNLENDİRDİĞİM MÜŞTERİLERDEN ŞİKAYET OLMADI.”

bülent küçük

müşteri

“Firat universitesinde muhendislik okuyorum. Biz ogrenci olduğumuz için kimse bize arac vermiyor. Trabzona gidecektik 9 arkadas gezmek icin. Speed oto kiralama ile gorustuk. Buyuk bir arac lazım dedik. Ogrenci oldugunuz icin șöförlu olarak ayarlayabiliriz size dediler. Kabul ettik. Cuzi bir sofor ucretiyle beraber cok uygun fiyata 4 gün transporter aldik. Cok memnun kaldik. Ilgilendiler ettiler sagolsunlar.hicbir senet veya benzeri biseyle ugrasmadik. Bu tür organizasyon düşünenler kesinlikle gorusmeli bu firmayla.”

hasan coşkun

müşteri